Miha & Janaky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miha & Janaky

Pre mna a pre teba :P
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Prijimacky z matiky

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Prijimacky z matiky Empty
PostSubject: Prijimacky z matiky   Prijimacky z matiky EmptySun Feb 14, 2010 4:17 pm

Kedze mi dost slabo funguje net a mam straaasne malo casu tento tyzden, najlepsie by bolo poslat mi tie skripta mailom, alebo aspon prilepit tie scany ako obrazky. Da sa aj zapisat, ale treba davat pozor pri tom... taky zaklad je dat vsetko co ma byt spolu do zatvorky napr. 1/x + 3 nie je to iste jak 1/(x +3) a mocniny sa pisu pomocou capicky x^2 je x na druhu. tak sa da napisat aj odmocnina, napr. druha odmocnina y x je x^(1/2) alebo tretia odmocnina z x na piatu x^(5/3).

Ine by nemal byt problem, takze asi budem takymto sposobom pisat aj ja (tlaciaren mi sice funguje, ale je zapojena len na tatinov sluzobny notebook). Hlavne mi uz prosim ta nieco posli Smile
Back to top Go down
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Prijimacky z matiky Empty
PostSubject: Re: Prijimacky z matiky   Prijimacky z matiky EmptySun Feb 14, 2010 6:51 pm

no ozaj, zabudla som Very Happy

(a+b)^4=(a+b)*(a-b)*(a+b)^2
Back to top Go down
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Prijimacky z matiky Empty
PostSubject: Re: Prijimacky z matiky   Prijimacky z matiky EmptyWed Mar 17, 2010 7:13 pm

vieš, že mi tie príklady nevyšli? teda niektoré zatiaľ som sa dostala k výrazom. je to horor. nechápem. ale nevyšli mi ani tie čo tebe a vyšli mi úplne ináč. dobrá som, čo?
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
Sponsored content





Prijimacky z matiky Empty
PostSubject: Re: Prijimacky z matiky   Prijimacky z matiky Empty

Back to top Go down
 
Prijimacky z matiky
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Miha & Janaky :: Bárs čo :: Škola-
Jump to: