Miha & Janaky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miha & Janaky

Pre mna a pre teba :P
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Marek

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Marek   Marek EmptyWed Jan 07, 2009 1:10 am

Asi som prilis drza ale strasne rada by som vedela ako to cele bolo... (Uz to s vami vyzera jak v telenovele). A nie ze mi napises k tomu len jednu vetu jak ta poznam... (Nikto iny okrem teba a mna to aj tak citat nebude. Len som veeeelmi zvedava a este viac unavena).
No hlavne sa jedna o to ze ci ho treba este dorazit alebo nie a potom ze ako sa to cele vobec zacalo a ako ste sa dostali tam kde ste teraz a ako si to zistila a tak dalej...
Back to top Go down
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyWed Jan 07, 2009 4:31 am

začalo to tým, že som prišla domov na prázdniny. Pred vianocami sme sa videli zopár krát a povedali sme si "ahoj". Na vianoce mi dal pusu. V priebehu dní po vianociach sa opil s bračekom niekde na oslave. Ja som mu napísala list, v ktorom som mu povedala, že ho ľúbim a on mi na to napísal, citujem: (odpis z SMS) "Ahoj! niezlom ale preco mne pises listy cosi malá devca?" Ja som mu na to odpísala, že nechápem. A čo mi jeho "úžasný" brat povedal. (že ma neľúbi, ale má ma rád /Marek/). Na to mi neodpísal Marek, ale Dávid. A začal mi tam splietať, niečo o tom, ako mi to hovoril a pod. Potom som napísala Marekovi, že Dávid ma otravuje a, že mi dáva do hlavy kaleráby. Na to mi znova odpísal Dávid, že on mi do hlavy kaleráby nedáva a že je to pravda. Nakoniec som horko-ťažko zaspala. Potom sa so mnou nerozprával. Nepovedal mi ani ahoj. A keď som to už dlhšie nemohla vydržať a chcela som sa s ním o tom porozprávať. Povedal mi, že príde von a neukázal sa celý deň. Tak som si to vysvetlila tak, že sa so mnou nechce stretnúť ba ani rozprávať. Nakoniec došli deti z druhej profesionálnej rodiny. Ujala sa toho jedna z nich. Jeho kamarátka (aj moja). Porozprávali sa oni dvaja a vysvitlo, že som si všetko vysvetlila zle. Potom sme sa včera rozprávali mi dvaja (Ja a Marek) a dopadlo to tak, že... No proste dopadlo to tak, že som sa cítila ako úplný blbec. Za prvé povedal mi, že bol vtedy opitý, že má ma rád /potom mi dal pusu/, že ho to mrzí, že Dávid je čudná osoba atď. Takže vážne neviem čo si o tom mám myslieť. Potom sme spolu ešte hrali guľovačku, keďže je u nás už 3 dni sneh. Nakoniec sa išiel umyť a išiel na návštevu, predtým mi stihol povedať dve sladké slovíčka: "ľúbim ťa" a odišiel. Momentálne je v práci na nočnej. Takže asi tak. Neviem čo si o tom myslieť, ale keď sa niečo takéto vyskytne dám ti vedieť a môžeš ho zastreliť. Dobre??? Sad
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyWed Jan 07, 2009 11:02 pm

S radostou Cool Ale pockaj este nech sa to ulezi mozno len ten jeho brat ziarli (neni to ten co ta chcel pozvat na veceru?)
Back to top Go down
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyWed Jan 07, 2009 11:48 pm

je to on. to je ale nestida.
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyThu Jan 08, 2009 12:14 am

no tak potom je to celkom jasne Smile
Back to top Go down
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyThu Jan 08, 2009 3:56 pm

vyzerá to tak, že ano. je ku mne až moc slušný odkedy vie, že sa nerozprávame s marekom. hehe. ale asi nevie, že sme zase spolu. aspoň to je šťastie
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyThu Jan 08, 2009 11:15 pm

Ach jaj ti chlapi... Laughing
Back to top Go down
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyThu Jan 08, 2009 11:53 pm

hehe tak to máš pravdu Very Happy
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptySat Mar 28, 2009 10:55 pm

Nieco mi prave napadlo... Neviem ako si na tom momentalne psychicky ale mam taky dojem ze keby si mu ukazala ze vyborne tak by to nim poriadne otriaslo. Twisted Evil Najhorsi uder pre ktorehokolvek chlapa je ked zisti ze ty ho k zivotu vlastne vobec nepotrebujes Cool (aj keby to tak nebolo...) A ked nahodou budes mat problem dostat sa do "bojovej" nalady, potom odporucam Kelly Clarkson: Since U Been Gone Wink
Back to top Go down
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptySat Mar 28, 2009 10:56 pm

No ale neodporucam snahu o vyvolanie ziarlivosti tym, ze by si si zacala s jeho bratom (aj ked mal koniec koncov ciastocne pravdu a aj keby bol neviem jako uzasny, daj si cas Wink)
Back to top Go down
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptySat Mar 28, 2009 11:37 pm

v prvom rade, ti dávam za pravdu, vošla si sa do môjho vkusu.

neviem, či by som si s davidom začala, aj keby som sa do neho buchla. no neviem. môj tatko ti odkazuje, že už nebude počúvať, keď ho pozdravíš. zaspomínal si na "staré" časy a povedal, že za jeho časov to takto nebolo, že si nikto nenechal ujsť svojho kamoša. heh. skoro som sa rozplakala od smiechu. Very Happy
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptySun Mar 29, 2009 12:17 am

Coze? No odkaz tatkovi, ze ho POZDRAVUJEM Smile A ziadna zenska by zo seba nemala nechat robit handru. Nech sa na mna nikto nehneva, ale ak si mu nestala za to, aby nemal popri tebe dalsiu (minimalne jednu) frajerku tak az tolko toho k tebe necitil (mam dojem ze cosi podobne si kdesi nedavno citala, tak tu nebudem robit prednasky) a ak ten chlapec nema svedomie tak ma smolu. Mimochodom, nemas to prave od ocina, ze chlapi myslia len na sex? No dobre, je to sice pravda ale to ich neospravedlnuje...
Co sa toho tyka, vela ti neujde... Ked budete chciet ostanete kamarati (po case uz ti bude jedno, kolko bude mat naraz bab, ak k nim nebudes patrit Very Happy). Nie vzdy plati ze prvy vztah je najlepsia volba... Ked uz nic ine, aspon sa naucis, co v zivote nechces (aj ked sa hovori ze robime furt tie iste chyby).
A aby som dodala, co ma este napadlo, znamena to teda, ze by si sa mala za kazdu cenu snazit ten vztah zachranit (teda to, co z neho zostalo) a de facto ho v tomto posporovat? Uprimne ti poviem, mozes dvakrat hadat, co by si vybral, keby dostal ultimatum... No ale nebudem ti tu predostierat katastroficke scenare, skratka a dobre, cim dlhsie by si zostala s nim, tym viac by ta to trapilo. A jemu by to pravdepodobne bolo jedno. Neboj, este pridu aj lepsi Wink
Back to top Go down
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptySun Mar 29, 2009 12:22 am

Inak, nebol to on, kto to skoncil? No nech ide, ked chce... (ja viem ze mne sa to lahko hovori, ale verim, ze mas svoju hrdost...) Myslim, ze aj keby si ho chcela priviest spat a nejak ho pri sebe udrzat, velmi by ti to nepomohlo. Ocividne mu bolo ukradnute, ze ho mas rada, takze vsetky dalsie slzy, vycitky, vyhrazky alebo cokolvek ine by malo asi taky efekt jak hadzat hrach na stenu. Tolko moj nazor.
Back to top Go down
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyFri Apr 10, 2009 1:07 pm

Jedna menšia otázka o kom tu hovoríš?

Nech sa na mna nikto nehneva, ale ak si mu nestala za to, aby nemal popri tebe dalsiu (minimalne jednu) frajerku tak az tolko toho k tebe necitil (mam dojem ze cosi podobne si kdesi nedavno citala, tak tu nebudem robit prednasky) a ak ten chlapec nema svedomie tak ma smolu.
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyFri Apr 10, 2009 1:11 pm

hmm tak to je asi pravda, no čo už s ním mám robiť. včera sme sa hrali (ako kamaráti). naháňali sme sa a bili (zo srandy). hehe. naháňala som ho po dvore a neskôr keď sme už nevládali sme sa zmierili. (kamarátsky). Hehe. išiel spať a ja som zostala dolu pri telke do jednej ráno. hehe. nič viac. čo ja ti viem. mám ho rada (ľúbim ho), ale nechcem aby sa trápil. chápeš ma?
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptySun Apr 12, 2009 12:00 pm

Mozno ta chapem... A mozno si to len odmietam pripustit, lebo sa mi derie na jazyk nieco, co je pre mna o nieco blizsie ako to ci sa bude trapit on... Radsej sa budes trapit ty?
Back to top Go down
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyMon Apr 13, 2009 12:44 am

hmm tak to neviem. dnes na mňa pozeral nejako čudne. ale nezdalo sa mi, že by to mohlo byť medzi nami nejako tak ako to bolo.
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyMon Apr 13, 2009 10:38 am

To uz bude tazko.... Ono sa to nehovori zo srandy, ze ked roztrhnes nit, sice ju zviazes ale uzol zostane...
Back to top Go down
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyTue Apr 14, 2009 12:38 am

hmm tak to máš teda pravdu.
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyTue Jul 28, 2009 10:27 pm

mňa z neho raz porazí. jedna vec, je že sa už odstahoval z decáku, ale druhá, že tu kúsok od nás má frajerku, ktorá má mimochodom 14 r. a on 23 r. takže ako to vyzerá??? hmmm. je mi to jedno. sláva jedna vec je istá. JE TO KAMARAT, aj to neviem, či ešte hej. tuším od začiatku leta som ho nevidela. a ked som ho videla naposledy mala som na sebe kratke nohavice a vrch plaviek tak hádaj ako na mňa kukal. hehe. :DDD:D:D:D:D skoro som zdochla. potom sa mi snívalo so spolužiakom a to ma skoro trafil šľak.

hurá, neviem ako som to dokázala ale marek = kamarát. HURA
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
Miha
Best-selling writer
Miha


Posts : 538
Join date : 2007-11-14
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptySat Aug 01, 2009 11:23 pm

gratulujem Smile tesim sa s tebou
Back to top Go down
janaky
Best-selling writer
janaky


Posts : 429
Join date : 2007-11-15
Age : 33

Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek EmptyTue Aug 04, 2009 10:58 pm

dakujem.
Back to top Go down
http://www.janaky1991.webstranka.sk
Sponsored content





Marek Empty
PostSubject: Re: Marek   Marek Empty

Back to top Go down
 
Marek
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Miha & Janaky :: Bárs čo :: Pokec-
Jump to: